Narzędzia i akcesoria remontowo-budowlane

O FIRMIE


Idea otwarcia działalności powiązanej z branżą remontowo-budowlaną była odpowiedzią na przełom gospodarczy i związane z nim potrzeby Polaków. Rozwój następował powoli lecz systematycznie, a podyktowany był zmianą kultury technicznej, co miało bezpośredni wpływ na zainteresowanie profesjonalnymi narzędziami. Dzisiaj największą chlubą firmy jest oferta licząca ponad 2 000 najpopularniejszych artykułów, chętnie wybieranych przez naszych Klientów. Wysoka jakość produktów została potwierdzona licznymi nagrodami i certyfikatami: m.in. Gazele Biznesu oraz zadowoleniem i lojalnością naszych Klientów.

29

KRAJE EKSPORTOWE

2 500

PRODUKTÓW
W OFERCIE 

20 000 m²

MAGAZYNU
WYSOKIEGO SKŁADOWANIA

Polityka Jakości

Uważamy, że najlepsze rzeczy powstają wspólnie, dlatego skupiając się na udoskonalaniu wszystkich aspektów jakości, ściśle współpracujemy z użytkownikami naszych produktów oraz partnerami biznesowymi na wszystkich etapach łańcucha dostaw. czytaj więcej ..

» Obowiązek informacyjny

Tak szeroka oferta wymagała stworzenia przemyślanego systemu magazynowo-logistycznego. Jednym z etapów tworzenia tego skomplikowanego procesu było powstanie magazynu wysokiego składowania o powierzchni ponad 20 000m2. Dzięki nowoczesnym technikom zarządzania centrum logistycznym, powyżej 95% zamówień jest dostarczane do klientów w ciągu 48h. Zespół Przedstawicieli handlowych codziennie dociera do naszych Klientów na terenie całego kraju. To grupa najlepszych fachowców, która pomaga nie tylko w doborze produktów dopasowanych do potrzeb naszych Klientów, ale również doradza w zakresie najbardziej efektywnej sprzedaży, np.: poprzez odpowiednią ekspozycję produktów.

Chcesz być informowany o nowościach w KAEM?

Zapisz się do newlettera aby jako pierwszy otrzymywać bezpośrednio informację
o nowościach dotyczących naszych marek!

Zapisując się do newslettera wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez KAEM spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. z siedzibą w Baranowie, w celach marketingowych odnoszących się do produktów i usług ww. Spółki oraz wyrażam zgodę na otrzymywanie na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowych i marketingowych od KAEM spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. z siedzibą w Baranowie.


KAEM Spółka z ograniczoną
odpowiedzialnością Sp.k.

ul. Rzemieślnicza 14,
62-081 Baranowo

Obsługa Klienta
tel.: +48 61 816 30 00,
fax.: +48 61 816 30 50

Dział Exportu
tel.: +48 (61) 816 30 59
fax: +48 (61) 816 30 50