Narzędzia i akcesoria remontowo-budowlane

DYSTRYBUCJA


NASZE PRODUKTY SĄ DOSTĘPNE W 23 KRAJACH!

Firma Kaem rozwija się nie tylko na terenie kraju, ale poszerza swą działalność również poza granice Polski.


Dzięki zależnym spółkom zagranicznym na Ukrainie, Białorusi, Łotwie, w Bułgarii, Rumuni, Estonii i Serbii osiągnęliśmy znaczne udziały rynkowe w sprzedaży artykułów remontowo-budowlanych. Nasze produkty sprzedajemy łącznie w 23 krajach na terenie całej Europy. Codzienna współpraca z zagranicznymi partnerami, owocuje systematycznym wzrostem sprzedaży i zwiększeniem popularności naszych marek na arenie zarówno krajowej jak i europejskiej. Corocznie naszą ofertę można zobaczyć podczas największych międzynarodowych imprez targowych np.: w Moskwie, Koloni czy Kijowie.

Dodatkowym potwierdzeniem słuszności kierunków rozwoju oraz wysokiej jakości naszych produktów są dofinansowania w ramach Funduszy Europejskich. Pierwsza grupa projektów dotyczyła rozwoju działalności eksportowej. Spełniliśmy wszystkie kryteria i zakwalifikowaliśmy się do Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka

W związku z wdrożeniem innowacyjnej lini do pakowania, etykietowania i tamponowania pędzli firma KAEM z przyjemnością informuje, że od dnia 30-09-2012 oferuje swoim klientom unikatowe na rynku polskim usługi indywidualizacji oznaczeń produktów poprzez zastosowanie:

  • Tapodruku na rączkach pędzli
  • Pakowania główek pędzli w folię termokurczliwą
  • Etykietowanie pędzli zindywidualizowaną etykietą klienta

KAEM obecnie posiada automatyczną linię do pakowania główek pędzli, etykietowania oraz tamponowania rączek pędzli, umożliwiającą w pełni zautomatyzowany proces. Ponadto linia ta charakteryzuje się możliwością uzyskania niezwykle wysokiej estetyki i jakości etykiet, w tym z indywidualnym kodem EAN klienta, w zakresie odporności na ścieranie oraz promienie UV, dzięki zastosowaniu technologii termo-transferowej.
W/w usługi będą charakteryzowały się szybkim czasem realizacji zamówień w zakresie zindywidualizowanych oznaczeń pędzli.

Drugą kategorię tworzyły zagadnienia związane z wprowadzeniem nowoczesnych technologii z zakresu informatyzacji. W ramach Sektorowego Programu Operacyjnego Unia Europejska przyjeła nasz wniosek o dofinansowanie. Projekt dotyczył wzrostu konkurencyjności firmy KAEM poprzez zastosowanie nowoczesnej infrastruktury informatycznej. Wsparcie otrzymaliśmy również w ramach projektu Phare - Regionalny Program Wsparcia dla MSP, Program Technologie Informatyczne dla Przedsiębiorstw.


Jest nam niezmiernie miło, że jakość naszych produktów docenili nie tylko polscy fachowcy, ale również przedstawiciele branży remontowo-budowlanej z całej Europy. W związku z tym czujemy się odpowiedzialni za ciągłe podnoszenie jakości naszych produktów wykorzystując najnowsze technologie produkcji. Konsekwentnie przeprowadzane przez nas testy i badania, mają na celu stworzenie produktów zoptymalizowanych pod względem potrzeb i wymagań naszych Klientów.

Chcesz być informowany o nowościach w KAEM?

Zapisz się do newlettera aby jako pierwszy otrzymywać bezpośrednio informację
o nowościach dotyczących naszych marek!

Zapisując się do newslettera wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez KAEM spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. z siedzibą w Baranowie, w celach marketingowych odnoszących się do produktów i usług ww. Spółki oraz wyrażam zgodę na otrzymywanie na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowych i marketingowych od KAEM spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. z siedzibą w Baranowie.


KAEM Spółka z ograniczoną
odpowiedzialnością

ul. Rzemieślnicza 14,
62-081 Baranowo

Obsługa Klienta
tel.: +48 61 816 30 00,
fax.: +48 61 816 30 50

Dział Exportu
tel.: +48 (61) 816 30 59
fax: +48 (61) 816 30 50