Narzędzia i akcesoria remontowo-budowlane

SPRZEDAŻ


Każdy Klient jest przez nas traktowany indywidualnie.

W zależności od potrzeb i oczekiwań przygotowujemy zindywidualizowane oferty, elastyczne systemy rabatowe oraz dopasowujemy organizację współpracy.


Wszystkim naszym Klientom zapewniamy wysoki poziom kompleksowej usługi poprzez opiekę Przedstawiciela Handlowego oraz Opiekuna w Centrali KAEM.

Dodatkowym atutem wyróżniającym nas pośród konkurencji są specjalnie zaprojektowane bezobsługowe zestawy ekspozycyjne.

To szczególny system ekspozycji produktów, który nie wymagając dodatkowego zaangażowania i czasu pracowników.

Zestawy te dzięki zoptymalizowanemu ułożeniu produktów, grafice oraz kolorystyce ułatwiają Klientom wybór odpowiednich narzędzi pracy. System kolorów na zestawach ekspozycyjnych dodatkowo uzupełniony jest o oznaczenie kolorystyczne na etykiecie każdego z produktów

Na życzenie Klienta dostępne są różne wielkości zestawów ekspozycyjnych - dopasowane do danej powierzchni wystawienniczej oraz charakterystyki punktu sprzedaży. Zamawiając zestaw ekspozycyjny Klient płaci tylko za produkty, regały oraz inne elementy wystawiennicze użyczane są bezpłatnie.

Dodatkowym wsparciem sprzedaży są cykliczne oraz okazjonalne akcje promocyjno-produktowe, które organizujemy dla naszych Klientów.

Dzięki temu osiągneliśmy wizerunek marki o wysokiej jakości, sprawdzonej przez profesjonalistów i cieszącej się zaufaniem i lojalnością naszych Klientów.


Optymalizacja produktów

wg. zapotrzebowania Klienta


Różne rozmiary zestawów

wg. powierzchni punktu sprzedaży


Akcje promocyjne

wspierające sprzedaż produktów


Darmowy regał wystawowy

Klient płaci wyłącznie za produkty

Nasze zestawy

 

 

MASZ PYTANIA? CHCESZ ROZPOCZĄĆ WSPÓŁPRACĘ?

Skontaktuj się z naszymi przedstawicielami regionalnymi!

KAEM spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Baranowie informuje, iż szlifierka kątowa GRöNE 2524-820850 GAGV 8-125, kod EAN 5905061067496 nie spełnia wymagań rozporządzenia Ministra Gospodarki z dnia 21 października 2008 r. w sprawie zasadniczych wymagań dla maszyn, z uwagi na niewytrzymałą konstrukcję osłony i niestabilne jej zamocowanie oraz zaprojektowanie i wykonanie szlifierki tak, iż stwarza ryzyko powstania pożaru lub przegrzania poprzez dostęp do części czynnych (szczotek) powstały w wyniku uszkodzenia osłony. Ogłoszenie publikuje się w związku z prowadzonym postępowaniem przed Prezesem Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów.


KAEM Spółka z ograniczoną
odpowiedzialnością Sp.k.

ul. Rzemieślnicza 14,
62-081 Baranowo

Obsługa Klienta
tel.: +48 61 816 30 00,
fax.: +48 61 816 30 50

Dział Exportu
tel.: +48 (61) 816 30 59
fax: +48 (61) 816 30 50