Narzędzia i akcesoria remontowo-budowlane
Aktualności

HARDY – narzędzia do przygotowania powierzchni podczas remontu i budowy

Profesjonalne przygotowanie powierzchni przed remontem skraca czas pracy. To fakt, z którym ciężko dyskutować, dlatego chcąc zapewnić sobie gwarancje dobrze wykonanego zadania, nie można polegać na narzędziach niskiej jakości. Zazwyczaj kończy się to stresem, dodatkowymi kosztami i stratą czasu. Jak zatem przygotować powierzchnię pod malowanie?
Z pomocą przychodzi linia produktów marki HARDY.

Szeroka gama asortymentowa marki Hardy to nie tylko solidne narzędzia. To wartość, którą zawodowi rzemieślnicy, jak i majsterkowicze z zamiłowania zauważą od razu. Dlaczego? Dlatego, że funkcjonalny charakter narzędzi pozwala pracować wygodnie, szybko i dokładnie. A co można znaleźć w ofercie?

Odpowiedzi na wszystkie powyższe pytania znajdziecie w publikacji naszego partnera Polskie Składy Budowlane na stronie mrówka.com.pl Zapraszamy do zapoznania się z nowym artykułem przybliżającym ofertę marki HARDY.

06/06/2019

Chcesz być informowany o nowościach w KAEM?

Zapisz się do newlettera aby jako pierwszy otrzymywać bezpośrednio informację
o nowościach dotyczących naszych marek!

Zapisując się do newslettera wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez KAEM spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. z siedzibą w Baranowie, w celach marketingowych odnoszących się do produktów i usług ww. Spółki oraz wyrażam zgodę na otrzymywanie na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowych i marketingowych od KAEM spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. z siedzibą w Baranowie.


KAEM Spółka z ograniczoną
odpowiedzialnością

ul. Rzemieślnicza 14,
62-081 Baranowo

Obsługa Klienta
tel.: +48 61 816 30 00,
fax.: +48 61 816 30 50

Dział Exportu
tel.: +48 (61) 816 30 59
fax: +48 (61) 816 30 50