Narzędzia i akcesoria remontowo-budowlane
Aktualności

Jubileuszu 30-lecia KAEM

Na przestrzeni lat KAEM stał się liderem na rynku narzędzi i artykułów malarskich dla branży remontowo-budowlanej. Produkty oznakowane markami HARDY, SCLEY, KÜSSNER i GRÖNE można spotkać w większości punktów oferujących materiały budowlane w Polsce i za granicą. Od 30-lat firma nieustannie rozwija swój potencjał rozszerzając asortyment, zdobywając nowe rynki oraz konsekwentnie dostosowując organizację do wyzwań rynkowych.

W portfolio KAEM znajdują się produkty, których znakami rozpoznawczymi są: jakość, trwałość i wszechstronność zastosowań, dzięki czemu cieszą się popularnością zarówno wśród majsterkowiczów jak i profesjonalnych wykonawców.

Własna produkcja i nowoczesne centrum logistyczne sprawiają, że jesteśmy w stanie przygotować do wysyłki dowolną konfigurację produktów oraz zagwarantować szybką i terminową dostawę.
KAEM jest eksporterem do 23 krajów na terenie całej Europy. Rozwój na kluczowych rynkach zagranicznych zapewnia spółce 8 prężnie działających przedstawicielstw.

30 lat doświadczenia, pasji w działaniu i rozwijaniu firmy, to wspaniały czas, ale też okres pełen wyzwań!
Sukces, jakim niewątpliwie jest jubileusz 30-lecia firmy to zasługa przede wszystkim zespołu, który codziennie dba o zadowolenie i spełnienie wymagań naszych klientów.

Dziękujemy naszym partnerom biznesowym za zaufanie i mamy nadzieję że kolejne lata przyniosą nam jeszcze wiele okazji do wspólnego świętowania!

24/06/2021

Chcesz być informowany o nowościach w KAEM?

Zapisz się do newlettera aby jako pierwszy otrzymywać bezpośrednio informację
o nowościach dotyczących naszych marek!

Zapisując się do newslettera wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez KAEM spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. z siedzibą w Baranowie, w celach marketingowych odnoszących się do produktów i usług ww. Spółki oraz wyrażam zgodę na otrzymywanie na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowych i marketingowych od KAEM spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. z siedzibą w Baranowie.


KAEM Spółka z ograniczoną
odpowiedzialnością

ul. Rzemieślnicza 14,
62-081 Baranowo

Obsługa Klienta
tel.: +48 61 816 30 00,
fax.: +48 61 816 30 50

Dział Exportu
tel.: +48 (61) 816 30 59
fax: +48 (61) 816 30 50