Narzędzia i akcesoria remontowo-budowlane
Aktualności

Zmieniamy się dla Was - rebrandig marki HARDY

Hardy Working Tools

Dbając o stały rozwój oferty i jakość relacji handlowych z naszymi, klientami stworzyliśmy nowy system identyfikacji marki HARDY, który sukcesywnie wprowadzamy na rynek polski oraz rynki zagraniczne.

W oparciu o prowadzone badania marketingowe rynku oraz badania preferencji i potrzeb klientów końcowych, rozpoczęliśmy proces zmiany identyfikacji marketingowej i opakowań.

Postawiliśmy przed wszystkim na ułatwienie orientacji w ofercie i łatwe zidentyfikowanie korzyści produktów, istotnych z punktu widzenia potrzeb klientów i wymagań aplikacji, w których są one stosowane. Jesteśmy głęboko przekonani, że wdrożone zmiany ułatwią proces zakupu i sprzedaży klientom końcowym, a także pracującym w handlu sprzedawcom.

Zdecydowaliśmy się na wyeksponowanie korzyści produktów w formie czytelnych piktogramów i mocne akcenty kolorystyczne, które uczynią opisy produktów bardziej komunikatywnymi i pozwolą intuicyjnie dokonać najlepszego wyboru. Zmianie wizualnej ulegnie również nasz system regałowy, który pozwoli w jeszcze lepszy sposób odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów i poprawić sprzedaż produktów z szerokiej gamy asortymentowej firmy KAEM.

Zmiana wizerunku jest niezwykle istotnym etapem naszego rozwoju, na którym zyskają również Państwo - wyrazista, czytelna, rozpoznawalna marka jest dla każdego odbiorcy gwarancją jakości.

Z uwagi na długotrwały proces produkcyjno-dystrybucyjny, wprowadzone zmiany będą pojawiały się stopniowo w naszej ofercie, o czym z wielką przyjemnością informujemy Państwa już teraz.

Mamy nadzieję, iż wprowadzone zmiany przyczynią się do wzrostu sprzedaży naszych produktów i pogłębią naszą relację handlową. 

12/11/2019

Chcesz być informowany o nowościach w KAEM?

Zapisz się do newlettera aby jako pierwszy otrzymywać bezpośrednio informację
o nowościach dotyczących naszych marek!

Zapisując się do newslettera wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez KAEM spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. z siedzibą w Baranowie, w celach marketingowych odnoszących się do produktów i usług ww. Spółki oraz wyrażam zgodę na otrzymywanie na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowych i marketingowych od KAEM spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. z siedzibą w Baranowie.


KAEM Spółka z ograniczoną
odpowiedzialnością

ul. Rzemieślnicza 14,
62-081 Baranowo

Obsługa Klienta
tel.: +48 61 816 30 00,
fax.: +48 61 816 30 50

Dział Exportu
tel.: +48 (61) 816 30 59
fax: +48 (61) 816 30 50