Narzędzia i akcesoria remontowo-budowlane

POLITYKA JAKOŚCI


Uważamy, że najlepsze rzeczy powstają wspólnie, dlatego skupiając się na udoskonalaniu wszystkich aspektów jakości, ściśle współpracujemy z użytkownikami naszych produktów oraz partnerami biznesowymi na wszystkich etapach łańcucha dostaw.

Oznacza to, że spędzając godziny na rozmowach z wykonawcami, szczegółowo omawiamy wszystkie aspekty jakościowe, prawne i techniczne. To wymaga czasu
i głęboko wierzymy, że warto. Nawiązane relacje, zaufanie, szacunek i osobista odpowiedzialność wszystkich za jakość, gwarantują, że możemy wspólnie tworzyć najlepsze produkty oraz nieustannie doskonalić to, co na co dzień robimy.

Zdobytą wiedzę i doświadczenie przekładamy na cele operacyjne, które wspierają realizację strategii naszej firmy.

Prezes Grupy KAEM

Chcesz być informowany o nowościach w KAEM?

Zapisz się do newlettera aby jako pierwszy otrzymywać bezpośrednio informację
o nowościach dotyczących naszych marek!

Zapisując się do newslettera wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez KAEM spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. z siedzibą w Baranowie, w celach marketingowych odnoszących się do produktów i usług ww. Spółki oraz wyrażam zgodę na otrzymywanie na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowych i marketingowych od KAEM spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. z siedzibą w Baranowie.


KAEM Spółka z ograniczoną
odpowiedzialnością Sp.k.

ul. Rzemieślnicza 14,
62-081 Baranowo

Obsługa Klienta
tel.: +48 61 816 30 00,
fax.: +48 61 816 30 50

Dział Exportu
tel.: +48 (61) 816 30 59
fax: +48 (61) 816 30 50